Opis inwestycji

ATAL Marina Apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. Wyjątkowego uroku najbliższej okolicy inwestycji nadaje malowniczy Kanał Żerański. Natomiast oryginalny projekt architektoniczny osiedla oraz funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że każdy mieszkaniec czuje się tu komfortowo. To doskonałe miejsce dla aktywnych osób ceniących jakość i wysoki standard.

ATAL Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II składa się z trzech nowoczesnych budynków. Pierwszy z nich, usytuowany od strony ulicy Łopianowej, posiada siedem pięter. Budynek środkowy jest sześciopiętrowy. Natomiast trzeci z obiektów, zlokalizowany od strony ulicy Krzyżówki, ma pięć pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o metrażach od 34,36 do 124,8 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Każdy z lokali został wyposażony w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. W kondygnacji podziemnej powstał garaż, w którym znalazło się 280 miejsc parkingowych przeznaczonych dla mieszkańców inwestycji. Z myślą o miłośnikach jednośladów zlokalizowano tam również 43 stanowiska dla motocykli i skuterów.  Dodatkowym udogodnieniem są miejsca parkingowe w garażu na poziomie parteru dla 39 samochodów. Na terenie II etapu zostało oddanych łącznie 259 stanowisk dla rowerów, co z pewnością zachęca mieszkańców do częstych wycieczek – szczególnie, że w pobliżu osiedla znajduje się rozbudowana sieć ścieżek rowerowych. Dla wygody mieszkańców w ATAL Marina Apartamenty II znalazło się 25 lokali handlowo-usługowych. Klienci sklepów mogą skorzystać z dodatkowych 28 miejsc parkingowych. Dzięki tym udogodnieniom załatwianie codziennych obowiązków stało się dużo łatwiejsze.

ATAL Marina Apartamenty III

Trzeci etap, zlokalizowany bezpośrednio przy ATAL Marina Apartamenty II, objął 3 budynki o sześciu i siedmiu kondygnacjach. W ofercie ATAL Marina Apartamenty III znalazły się 254 mieszkania. Szerokie spektrum metraży – od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów – pozwoliło mieszkańcom na wybór lokalu doskonale dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Mieszkania zostały wyposażone w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Niektóre lokale są dwupiętrowe. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstały garaże na 337 samochodów i 68 motocykli. W ATAL Marina Apartamenty III zaprojektowano także 14 lokali usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw. Trzeci etap jest spójny architektonicznie z poprzednim.

ATAL Marina Apartamenty IV

Czwarty etap inwestycji powstał przy ulicy Kowalczyka 3, naprzeciwko pierwszego etapu. ATAL Marina Apartamenty IV składa się z 4 budynków. Trzy z nich o układzie kaskadowym nawiązują do poprzednich etapów, ostatni z budynków jest jednokondygnacyjny. Architekci zaprojektowali 132 mieszkania o wygodnych układach: od 1 do 4 pokoi. Powierzchnie od 33,55 do 112,49 mkw. pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni. Dla wygody mieszkańców w IV etapie powstało 147 miejsc postojowych w garażu podziemnym dla samochodów i 20 dla jednośladów oraz 20 miejsc ogólnodostępnych naziemnych. W tej części osiedla znajduje się kolejnych 6 lokali usługowych o powierzchniach od 36,43 aż do 180,38 mkw.